sizi arıyalım
Pharmaton ürünleri ile ilgili Müşteri İlişkileri uzmanımızdan daha detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın;
Biz Sizi Arayalım:
ara
Telefonla Bilgi Hattı
0 850 200 0 400
0 312 418 00 45
Pharmaton.gen.tr Narecza sitesidir.
Pharmaton.gen.tr
Pharmaton.gen.tr
Pharmaton.gen.tr

Pharmaton Yan Etkileri


Sağlıklı ve enerji dolu bir yaşam sürmek isteyenlerin kullandığı ve hakkında olumlu yorumlar yaptığı güvenilir bir ürün olan Pharmaton, hassas bünyelerde nadiren bazı yan etkiler gösterebilir. Mide ve bağırsak sistemine ilişkin reaksiyonlar ve aşırı duyarlılık reaksiyonları gösterebilir. Önerilen günlük dozajın aşılması durumunda ekstra gösterebilecek Pharmaton Yan Etkileri, on iki yaşın altındaki çocuklarda kullanılmaması önerilmektedir. Yaşlılar için herhangi bir özel doz önerisi olmayan bu ürün yiyeceklerle birlikte, tercihen kahvaltıda bir kapsül olarak tüketilmelidir. 

Yutma güçlüğü olan kişilerde kapsül kesilerek açılmalı ve kapsül içeriği bir kaşığa boşaltıldıktan sonra bir miktar bal veya reçel gibi bir yiyecek ile karıştırılarak tüketilmelidir. Herhangi bir şeker dozu içermediğinden Pharmaton Yan Etkileri şeker hastaları için de kullanıma müsaittir. Uzun süreler boyunca günlük miktarlar alındığında kusma ve bulantı gibi rahatsızlıklarla karşılaşılabileceği de unutulmamalıdır. Siz de Pharmaton Yan Etkileri öğrenmek ve diğer ürünleri satın almak istiyorsanız Narecza.com adresini ziyaret ederek kampanyalarımızdan yararlanabilirsiniz.

Diğer Blog Konuları

Pharmaton Efervesan Tablet

Pharmaton Efervesan Tablet

Pharmaton Efervesan Tablet içeriğinde Ginseng ekstresi, 11 adet vitamin ve 7 adet mineral bulunmaktadır.

Pharmaton Efervesan Tablet Kullanımı

Pharmaton Efervesan Tablet günde 1 adet olmak üzere sabah kahvaltılarında besinlerle birlikte tüketilmelidir.

12 yaş altı çocuklar için kullanımında doktora başvurulmalıdır. Yaşlı hastalar ve ilaç tedavisi gören kişiler doktor kontrolünde kullanmalıdır. İlacın kullanım sürecinde baş dönmesi, mide bulantısı, alerjik reaksiyonlar görüldüğü takdirde kullanımına devam edilmemelidir.

...Devamı

Pharmaton Kiddi Şurup

Pharmaton Kiddi Şurup

Pharmaton Kiddi Şurup bebekler ve küçük yaş çocuklar için üretilmiştir. Günde bir kez olmak üzere 1-5 yaş arası çocuklar için yarım kaşık, 5 yaş üstü çocuklar içinse bir tam kaşık alınmalıdır. Kahvaltı esnasında ya da kahvaltıdan sonra alınması önerilir. Besinlerin ve içeceklerin içerisine karıştırılarak ta tüketilebilir.

...Devamı