sizi arıyalım
Pharmaton ürünleri ile ilgili Müşteri İlişkileri uzmanımızdan daha detaylı bilgi almak için numaranızı bırakın;
Biz Sizi Arayalım:
ara
Telefonla Bilgi Hattı
0 850 200 0 400
0 312 418 00 45
Pharmaton.gen.tr Narecza sitesidir.
Pharmaton.gen.tr
Pharmaton.gen.tr
Pharmaton.gen.tr

Pharmaton İçeriği


Daha sağlıklı ve enerjik bir vücuda sahip olmak için vücudumuzun bir çok besin kaynağına ihtiyacı vardır. Bu konuda bir çok ürün piyasada bulunmasına rağmen herkes tarafından olumlu yorumlar yapılan ve uygun fiyatlı bir ürün olan Pharmaton İçeriği ile de ihtiyacınız olan tüm bileşenleri size sağlamaktadır. İçerisinde bulunan mineral ve vitaminler ile daha güçlü daha sağlıklı ve daha enerjik bir yaşam için bu ürünü kesinlikle denemelisiniz. Yorgunluk, bitkinlik ve fiziksel performans azalması rahatsızlıklarında da Pharmaton İçeriği kullanımı tavsiye edilen uygulamalardan biridir.

Yapılan klinik çalışmaların bir sonucu olarak hem gençlerde hem de spor yapanlarda ortaya çıkan olumlu etkilerin yanı sıra laktik asit miktarını düşürdüğü de bilinir. Olimpiyat komitesinin de listesinde yer alan Pharmaton İçeriği ile doping listelerine de dahil değildir. Yani hiç bir kimyasal bileşen içermediğinden kullanımı kesinlikle olumludur ve bunun yanında mental performansı da artırır. Siz de Pharmaton ürünlerini en uygun fiyatlarla satın almak istiyorsanız Narecza.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Diğer Blog Konuları

Pharmaton Efervesan Tablet

Pharmaton Efervesan Tablet

Pharmaton Efervesan Tablet içeriğinde Ginseng ekstresi, 11 adet vitamin ve 7 adet mineral bulunmaktadır.

Pharmaton Efervesan Tablet Kullanımı

Pharmaton Efervesan Tablet günde 1 adet olmak üzere sabah kahvaltılarında besinlerle birlikte tüketilmelidir.

12 yaş altı çocuklar için kullanımında doktora başvurulmalıdır. Yaşlı hastalar ve ilaç tedavisi gören kişiler doktor kontrolünde kullanmalıdır. İlacın kullanım sürecinde baş dönmesi, mide bulantısı, alerjik reaksiyonlar görüldüğü takdirde kullanımına devam edilmemelidir.

...Devamı

Pharmaton Kiddi Şurup

Pharmaton Kiddi Şurup

Pharmaton Kiddi Şurup bebekler ve küçük yaş çocuklar için üretilmiştir. Günde bir kez olmak üzere 1-5 yaş arası çocuklar için yarım kaşık, 5 yaş üstü çocuklar içinse bir tam kaşık alınmalıdır. Kahvaltı esnasında ya da kahvaltıdan sonra alınması önerilir. Besinlerin ve içeceklerin içerisine karıştırılarak ta tüketilebilir.

...Devamı